SEO
Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorunun ücretsiz sonuçlarında (genellikle “doğal”, “organik” veya “kazanılan” sonuçlar olarak anılacaktır) bir web sitesinin veya bir web sayfasının görünürlüğünü etkileme süreci. Genel olarak, arama sonuçları listesinde daha önce (veya daha üst sırada yer alanlar) ve daha sık bir site görüntülenirse, arama motorunun kullanıcılarından daha fazla ziyaretçi alır. SEO, resim arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve endüstriye özgü dikey arama motorları da dahil olmak üzere farklı arama türlerini hedefleyebilir.İŞİNİZİNSEVİYESİNİ ARTTIRIN

Eagle, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı ekibi tarafından sunulan uzmanlık, Eagle’ın rekabetçi endüstrilerdeki karmaşık web sitelerine sahip şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasına olanak tanır.Web Sitesi Analizi

Önce bir web sitesini analiz edip, web sitesinin arama motorlarına daha etkili anahtar kelimeler iletmesini sağlamak için adım adım plan yapıyoruz. Nihai hedefimiz, müşterilerimize daha fazla ziyaretçi, satışların ve potansiyel satışların daha fazla dönüşüm sağlamasını sağlamaktır.


Sayfa içi ve sayfa dışı optimizasyonu

Sayfa içi ve sayfa dışı optimizasyonunun amacı, hedeflenen anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motoru bir insan değildir, bir robottur … ve bu nedenle, potansiyel müşterileriniz belirli ticari amaçlı anahtar kelimeleri ararken web sitenizi yukarı kaldıracak şekilde robotu eğitmek için kanıtlanmış süreci izleyeceğiz.
NASIL YAPARIZ

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) projesine başlamadan önce etkili bir SEO kampanyasında yer alan süreci anlamanız önemlidir. Eagle, arama motoru pazarlamacılığı için yoğun, tam hizmet yaklaşımına ihtiyaç duyan müşterilere hitap etmektedir.


KEYWORKS ARAŞTIRMASI

Ürünlerinizin veya hizmetlerinizin anahtar kelime yoğunluğuna göre araştırmalarını yaparız.

SAYFA İÇİ OPTİMİZASYONU

Web sitenizin arama motorlarındaki konumunu iyileştirmek için web sitesinde doğrudan alınabilecek tüm önlemleri sağlarız.

LİNK İNŞAASI

Web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik çalışmaları yaparız.

RAPORLAMA VE ANALİZ

İçerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çabaları ve internete olan güven gibi çeşitli faktörlerden oluşan raporları size sunarız.
6x
Keyworks sıralamasında artış.


398%
Organik trafikte artış.


1105%
Sıralamada artış.


129%
Ziyaret süresinde artış.


ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU NE İŞİNİZE YARAR?


Sıralamanın Önemi

Bu yıl yapılan araştırmalar, tüm Web sitelerinin yaklaşık% 85'inin arama motorları aracılığıyla bulunduğunu gösterdi.


Arama Motorları

İnternet kullanıcılarının % 96'sı Web'de arama yapmaya büyük bir arama motoru üzerinden başlıyor. (Google, Bing, Yahoo, AOL)

Etkili Strateji

SEO potansiyel müşteriler tarafından yapılan aramalar için anahtar kelime öbekleri seçme olanağı sağlar.


342 Milyar Arama Sonucu


Ocak 2016'da 342 milyar arama sonucuyla 17.5 milyardan fazla arama yapıldı.

Ziyaretçi Sağlamak

Katı SEO ve arama dostu Web tasarımı, ziyaretçilerinizi Web Sitenize getirmenize yardımcı olacaktır.


Tüketici Algısı

Tüketici algısı, web sitelerinin arama motorlarında bulunduğu sıraya göre değişmektedir.Haydi Projenize

Başlayalım…


Hedefinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.


FİYAT TEKLİFİ AL