Dijital Markalama & İtibar Yönetimi
Dijital Markalama & İtibar Yönetimi

İş dünyasında itibar her şeydir. Günümüzde ise itibarı gösterilecek en önemli mecra dijital varlıklarımızdır. Yaptığımız küçük hatalar itibarımızı zedeleyebilir veya güzel bir dijital markalama sonucu iyi bir itibar elde edebiliriz. Bu nedenle dijital varlıkların olabildiğince verimli ve dikkatli yönetilmesi gerekmektedir.
SAĞLADIĞIMIZ HİZMETLER


Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar almanıza yardımcı olan yüksek değerli sosyal medya danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medyada reklam yayınlayarak müşterilerimizin % 100'ünde sonuç alınmıştır.Sosyal Medya İçerik Oluşturması

Çevrimiçi sosyal medya aracılığıyla kendinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olmak için bir dizi sosyal medya içeriği yazma ve tasarımlarını oluşturma hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

Sosyal medya pazarlaması veya SMP, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerini gerçekleştirmek için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikle içeriğin, videoların ve imajların pazarlama amaçlı sosyal paylaşımının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını kapsayan etkinlikleri kapsar.


Neden Sosyal Medya Yönetimine İhtiyacınız Var?

 

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onları ürünlerinize, hizmetlerinize ve markanıza bağlı tutmanızı önemsiyoruz; böylece her zaman onların ilk tercihi siz olursunuz.

 

Sizi arayan müşterileriniz var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve bunu sağlayan şirketleri arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

 

İnsanlar sosyal medyada şirketinizden bahsediyor.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerine cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve olumsuz ifadeler içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

 

Markanız uzman sosyal medya yönetimini hakediyor.

Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Fakat ajansımızın uzmanları pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.ÇALIŞMA YÖNTEMİMİZ


STRATEJİ GELİŞTİRME

REKLAM YÖNETİMİ

TOPLULUK YÖNETİMİ

ETKİLİ İÇERİK OLUŞTURMA

ÖLÇÜM & RAPORLAMA

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz için dijital markalama & itibar yönetimi hizmeti almak istiyorsanız öncelikle hakkınızda bilgileri almamız gerekmekte. Daha sonra yapacağımız literatür taraması ve rakip analizinden sonra size çalışma takvimi ve bütçe çalışması yapabiliriz. Ön görüşme yapmak ve fiyat almak isterseniz aşağıdaki butona tıklayarak teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ AL


Tamamladığımız işler

Bizim hakkımızda ve çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz? O zaman referanslarımız sayfasını inceleyebilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ