MEDYA PLANLAMA
Medya Planlama

Markanızın reklam bütçesinin en verimli kitleye ulaşmasını sağlamak için yaptığımız çalışmalardır. Bu çalışmalarımızı yaparken kaç kişiye erişeceğiz, hangi mecraları kullanacağız veya kaç defa görüneceğiz gibi teknik konular üzerine sorular üzerinden planlama yaparız. Bu planlamaları açık hava mecraları, baskılı medya türleri ve elektronik medya ortamlarına göre yaparız. Kısacası markanızın mesajını kitleye en uygun yöntemle ve en verimli mecrada iletiriz. Tüm bunları yaparken de bütçenizi kendi bütçemizmiş gibi verimli kullanırız.
Reklam MecralarımızDijital Medya

İnternet, televizyon veya radyo gibi dijital ortamlara ait mecralardır. Geniş kitlelere ulaşmak veya niş bir kitleye mesajınızı iletmek için kullanılan en etkili mecradır.Açık Hava

Açık havada gördüğünüz durak reklamları, direk reklamları, metro reklamları gibi basılı veya video içerikli mecralardır. Bölge bazlı çalışmalarınız için en verimli mecradır.Basılı Medya

Dergiler, gazeteler, katologlar veya doğrudan posta gibi mecralardır. Bir sosyo-kültürel yapıya mesajınızı iletmek istediğinizi kampanyalarınızda en çok tercih edilen mecradır.

Haydi Projenize
Başlayalım..


Hedefinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.


REQUEST A QUOTE

TAMAMLADIĞIMIZ İŞLERİMİZ

Bizim hakkımızda ve çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz? O zaman referanslarımız sayfasını inceleyebilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ